O KONFERENCJI

Szanowni Państwo,
zapraszam serdecznie na kolejną edycję Forum Ginekologii i Perinatologii Praktycznej, które odbędzie się jeszcze w warunkach (miejmy nadzieję) kończącej się epidemii.

Niemniej formuła hybrydowa konferencji pozwoli na kontakt z ekspertami w studio kongresowym, którzy dyskutując, odpowiedzą na Państwa pytania. Przed Forum odbędą się warsztaty praktyczne USG w formule stacjonarnej oraz on-line, w trakcie których badane będą pacjentki. Zapraszam do uczestnictwa zarówno w Forum, jak i warsztatach praktycznych USG, potrzebnych do uzyskania certyfikatu Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (20 pkt. edukacyjnych).

prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski

 

Facebook Zapraszamy serdecznie również na naszego Facebooka!

 

Termin
10–12 czerwca 2021 roku

Przewodniczący Komitetu Naukowego:
prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski
 

Kongres odbędzie się w wersji hybrydowej — uczestnicy łączą się zdalnie. Transmisja ze studio nagrań w Łodzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość kontaktu z prelegentami za pomocą chatu (możliwość zadawania pytań).

Punkty edukacyjne
Uprzejmie informujemy, że za udział w konferencji uczestnikom zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji na konferencję.

Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu:

  1. W celu wydrukowania certyfikatu, prosimy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja
  2. Z menu znajdującego się po lewej stronie prosimy wybrać Wydruk certyfikatu.
  3. Prosimy kliknąć Pobierz certyfikat.
  4. Wygenerowany certyfikat, gotowy do wydruku, pojawi się w nowym oknie.
  5. Prosimy kliknąć Drukuj.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencji).


W przypadku wystąpienia błędów w danych lub jakichkolwiek innych problemów prosimy skontaktować się z Organizatorem.

 

Konferencja jest skierowana do wszystkich lekarzy zainteresowanych tematyką Kongresu. Sesje satelitarne firm farmaceutycznych, sesje firm farmaceutycznych oraz wystawy firm farmaceutycznych są skierowane tylko do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne
(Dz. U. z 2017 r. poz. 2211. z późn. zm.)

INFARMA

Copyrights © 2022 Via Medica